Logo Facebook
Logo Instagram
Logo Twitter
Logo Youtube
Logo Linkedin

Biuro:    tel.kom.: +48 730 850 156

Serwis: tel.kom.: +48 785 38 58 58

Autoryzowany Dystrybutor Simonelli Group

Logo Inplusgastro
logo Victoria Arduino
logo Nuova Simonelli
E-mail nadawcy.
Wiadomość od nadawcy.
Wyślij.
Wyślij.
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

link victoria arduino

link simonelli

link inplus

Części - ekspres do kawy i młynek  Nuova Simonelli, Victoria Arduino

Nasza historia

1936 r. – w Cessapalombo, Orlando Simonelli tworzy swój pierwszy ekspres do kawy, którego nazwa to „1936”.

1946 r. – 10 lat później firma przenosi się do Tolentino, gdzie zwiększa się produkcja, a sprzedaż rozszerza się na całe środkowe Włochy.

1950 r. – Simonelli rozpoczyna produkcję ekspresu do kawy „Selene”, następuje rewolucja technologiczna, ponieważ jest to pierwsza na świecie maszyna do pracy w trybie ciągłym (wyposażona w pompę hydrauliczną).

1969 r. – po „wykupie menadżerskim” firma zmienia właściciela, przechodząc od „Simonelli” do „Nuova Simonelli”.

1975 r. – wraz z produkcją „ISX” Nuova Simonelli wprowadza elektronikę do swoich ekspresów do kawy.

1976 r. – Firma przenosi się do nowej siedzimy, z zaanektowaną fabryką w Belforte del Chienti (obecna siedziba)

1984 r. – w tym roku pojawia się pierwszy super automatyczny ekspres o nazwie „Logica” i jest niezwykle innowacyjną maszyną, gdzie wystarczy nacisnąć przycisk, a maszyna zrobi resztą. Dzięki łatwej obsłudze firma zdobywa nowe rynki.

1985 r. – „Program”, pierwszy tradycyjny ekspres do kawy wyposażone w „komputer”

1993 r. – po konsolidacji Nuova Simonelli pojawia się na rynkach międzynarodowych, firma zakłada własny oddział w USA.

2001 r. – następuje przejęcie prestiżowej i historycznej marki Victoria Arduino, co czyni firmę również wiodącą firmą w sektorze „luksusowym”

2003 r. – z okazji targów Host w Mediolanie Simoenlli prezentuje dwa zupełnie nowe produkty na rynku: Aurelia i Microbar

2005 r. – Inauguracja nowego zakładu produkcyjnego w Fonte Moreto, który zajmuje powierzchnię 20 tyś. m2 i może produkować maszynę co 4 minuty.

2006 r. – Simonelli świętuje 70-lecie działalności dzięki założeniu „Espresso Ideas”, nowoczesnego magazynu wypełnionego „pomysłami” dla profesjonalistów z branży.

2008 r. – ekspres do kawy Aurelia została wybrana jako oficjalna maszyna Mistrzostw Świata Baristów.

2009 r. - Gwilym Davies wygrywa mistrzostwo WBC z Aurelia Competizione w WBC w Atlancie.

2010 r. - WBC London. Mistrzowscy bariści uwielbiają pracować z Aurelia Competizione

2011 r. – Nuova Simonelli przedstawiła innowacyjną technologię T3, która zapewnia maksymalną stabilność termiczna, dzięki trzystopniowej kontroli temperatury.

2013 r. – W młynku do kawy Mythos One „On Demand” zastosowano innowacyjne i inteligentne zarządzanie temperaturą komory mielenia kawy.

2014 r. - The World Coffee Events wybrała Nuova Simonelli jako partnera mistrzostw świata baristów 2015-2017 w VA388 Black Eagle, nowym ekspresie do kawy Victoria Arduino.

    WIZJA

Wierzymy w mądrą i zrównoważoną innowację, która pozwala ludziom działać każdego dnia zgodnie z etyką i poszanowaniem środowiska.

    MISJA

Łączymy naszą pasję, zaangażowanie, kreatywność i wiedzę, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doznania zamknięte w filiżance kawy.
Badania w laboratoriach idą w parze z warsztatowym projektowaniem, co pozwala nam  tworzyć  wydajne,  innowacyjne  i  zrównoważone  ekspresy do kawy,  które  są  solidne i charakteryzują się najlepszym designem.
Szerzymy regionalną kulturę picia kawy na całym świecie 

Nuova Simonelli - ekspres do kawy któremu mozesz zaufać.

Victoria Arduino - stworzona z twojej pasji.

 

Nando Ottavi Prezes Simonelli group

   Nuova Simonelli produkuje we Włoszech ekspresy ciśnieniowe do kawy od 1936 roku. Doświadczenie, technologia, innowacja, design, szeroka gama produktów — to podstawowe atuty Simonelli Group. Firma w całej swojej historii pełni misję ambasadora espresso na świecie.                                                                                                         Simonelli Group  jest  właścicielem   dwóch   marek  —   Nuova Simonelli  i Victoria Arduino produkując również żarnowe młynki do kawy. Profesjonalne ekspres do kawy Victoria Arduino VA388 Black Eagle oraz młynek do kawy Mythos to sprzęt, na którym pracują bariści na World Barista Championship. Ekspresy NS i VA wspierają baristów na Mistrzostwach Świata Baristów już od ponad 2 dekad.     Wśród oferty firmy znajdą Państwo ekspres do kawy do biura, ekspres do kawy do kawiarni, ekspresy do kawy z młynkiem, jak i automatyczny młynek do kawy. NS Oscar II doposażony w młynek do kawy  MDH  jest  doskonałą  propozycją  dla  domowego  baristy i pasjonata wyśmienitego espresso.

Części zamienne.

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz magazyn częśći zamiennych do ekspresów do kawy oraz młynków do kawy Nuova Simonelli jak i Victoria Arduino. Na stanie magazynowym posiadamy wszystkie podsawowe części zamienne. Pozostały asortyment części dostępny jest na zamówienie. Obejmuje on części do urządzeń będących w ofercie jak i urządzeń już wycofanych z produkcji. 

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących części zamiennych prosimy o kontakt z serwisem.

E-mail: msokol@simonelligroup.pl, tel.kom.:  +48 785 38 58 58

 

 

Ekspresy mistrzów świata

Simonelli Group ekspres do kawy

Przycisk