Prezentacja produktu

   Instrukcja serwisowa_EN

   Schemat elektryczny_EN

   Schemat hydrauliczny_EN

   Katalog części_EN

   Instrukcja programowania_EN

   Instrukcja_EN

   Specyfikacja_EN

   Broszura_EN

GWARANCJA PRODUCENTA

 • Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją.

 • Serwis gwarancyjny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i autoryzowanych serwisantów Simonelli Group.

 • Gwarancja obejmuje części i robociznę wymaganą do naprawy urządzenia oraz wszelkich elementów mechanicznych lub elektrycznych, które uległy awarii w normalnych warunkach użytkowania.

 • Gwarancją nie są objęte części podlegające normalnemu zużywaniu podczas pracy urządzenia takie jak: uszczelki, żarówki, diody, filtry, żarna młynka itp. Części te podlegaja zuzyciu i podlegają okresowej wymianie.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania urządzenia.

 • Uszkodzenia powstałe w skutek dostarczenia zbyt twardej, złej jakości wody polegające na odkładaniu się kamienia wewnątrz ekspresu nie są objęte gwarancją.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez dostanie się wraz z wodą zanieczyszczeń stałych które mogą doprowadzić do uszkodzeń pompy, zapchania przepływomierzy czy uszkodzenia elektrozaworów.

 • Gwarancji nie podlegają wszelkie szkody spowodowane wypadkiem, niewłaściwym użytkowaniem, nie przeprowadzeniem koniecznej konserwacji lub czyszczenia, wadliwą instalacją, niewłaściwym obchodzeniem się, uszkodzeniem podczas transportu, brakiem zasilania, przepięcia w sieci elektrycznej lub jakimkolwiek zewnętrznym czynnikiem który mógł spowodować uszkodzenie.

 • Podczas wysyłania ekspresu do serwisu w okresie zimowym należy pamiętać o spuszczeniu wody z bojlera i wnętrza układu wodnego, wszelkie uszkodzenia spowodowane zamarznięciem wody pozostałej w ekspresie nie podlegają gwarancji.

 • Gwarancji nie podlegają uszkodzenia czy zablokowania elementów ruchomych urządzenia jak np. zablokowanie żaren młynka przez ciało obce podane do młynka wraz z kawą.

 • Samodzielne przeróbki czy modyfikacje wykonywane przez nieautoryzowane serwisy przy użyciu nieoryginalnych części skutkują utratą gwarancji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z serwisem.

Tel.kom.:  +48 785 38 58 58

 

Profesjonalny młynek do kawy Mythos Two Variable Speed Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Two Variable Speed Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Two Variable Speed Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Two Variable Speed Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Two Variable Speed Victoria Arduino.

Mythos Two Gravimetric

Kontrolowana temperatura żaren

Mythos Two Gravimetric jest w standardzie wyposażony zarówno w układ grzewczy, jak i chłodzący. Ten system pozwala młynkowi nie tylko na równiejsze dozowanie, ale także sprawia, że barista nie jest zmuszony do nieustannej kontroli i dostosowywania procesu mielenia. Prowadzi to do oszczędności czasu zarówno rano, jak i podczas procesu mielenia w trakcie dnia.

Tytanowe żarna 85 mm

Młynek ten jest standardowo wyposażony w wykonane z tytanu żarna, które posiadają nawet dwukrotną żywotność w porównaniu do klasycznych żaren. Są one w stanie zmielić aż do 1500 kilogramów kawy.

Zmienna Prędkość

Mythos Two Variable Speed jest wyposażony w system zmiennej prędkości mielenia. Dzięki temu barista może profilować swoją kawę nie tylko poprzez temperaturę komory mielenia lecz również przez prędkość przemiału.

Technologia Gravimetric

Technologia Gravimetric polega na zmianie trybu pracy młynka z dozowania czasowego na wagowe. W obudowie uchwytu kolby znajduje się waga, która po położeniu na niej kolby taruje obecną wagę. Po tarowaniu następuje mielenie z precyzją do 0,1g.

Całkowita innowacja, powtarzalność i precyzja.

Oświetlenie LED obszaru roboczego

Oświetlenie LED wokół młynka rozjaśniają obszar roboczy, dając bariście pełną widoczność nawet w ciemniejszych pomieszczeniach.

Mikrometryczna kontrola mielenia

Z mikrometryczną kontrolą mielenia barista jest w stanie dokonać nawet najdrobniejszych dostrojeń w dowolnym momencie procesu mielenia.

Technologia Clump Crusher

Technologia ta gwarantuje, że każda doza jest wolna od grud i gwarantuje równomierne tampowanie i idealne espresso.

Multifunkcyjny wyświetlacz TFT

Za pomocą wyświetlacza TFT barista może dostosowywać dozę, przełączać młynek w rozmaite tryby mielenia oraz zablokować go, w celu przypadkowej zmiany ustawień.

Uchwyt portafiltra

Młynek ten posiada możliwość umocowania kolby w trakcie dozowania, co oznacza, że barista może obsługiwać inne urządzenia podczas procesu mielenia.

Przez cztery lata młynek do kawy Victoria Arduino Mythos One zdobywał serca baristów na całym świecie stając się najprecyzyjniejszym i najbardziej wydajnym młynkiem do kawy.

Victoria Arduino dążąc do jeszcze większej precyzji i perfekcji po raz kolejny zaskoczyła Baristów wprowadzając na na rynek młynek do kawy Victoria Arduino Mythos 2.0 gravimetrics. Młynek do kawy Nuova Simonelli Mythos Two gravimetrics to nowoczesny design, dotykowy ekran i dużo więcej możliwości.

⦁    Technologia Gravimetric

⦁    Clima PRO 2.0

⦁    Zmienna prędkość mielenia

⦁    Większa wydajność

Mielenie nigdy nie było tak precyzyjne - dzięki szalkom wagowym umieszczonym w uchwycie kolby barista nie potrzebuje już osobnej wagi do sprawdzania poprawności dozowania.  Sprawdzony i doceniony system Gravimetric, pierwotnie opracowany dla ekspresu Black Eagle Victoria Arduino, odnajduje swoje miejsce w młynku Mythos 2.0.  Precyzyjna waga umieszczona w uchwycie kolby tego młynka, pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne mielenie. Dzięki tej nowostce barista nie będzie musiał korzystać z wagi w celu sprawdzania poprawności dozowania.

Clima PRO 2.0

System chłodzenia przedstawiony w Victoria Arduino Mythos One pozwolił na utrzymanie stałej temperatury mielenia, dzięki czemu zachowywaliśmy taki sam efekt przy każdym użyciu. Nowsza wersja pozwala na regulację tej temperatury w zakresie 35-50 stopni. W zależności od pożądanego efektu końcowego w filiżance możemy już w trakcie mielenia skupić się na aromatach, które będziemy chc`ieli uzyskać.
⦁    Zmienna prędkość mielenia
Dodatkowym atutem tego młynka jest możliwość zmiany prędkości mielenia w zasięgu od 600 obrotów na minutę aż do 1200. W zależności od aromatów jakie chcemy uzyskać np. kwasowość bądź większa gorycz, ustawiamy prędkość mielenia z poziomu panelu dotykowego. W połączeniu z ustawioną temperaturą mielenia efekty są naprawdę zaskakujące.
⦁    Większa wydajność
Zastosowane w tym młynku tytanowe żarna o średnicy 85mm zwiększają ilość zmielonej kawy na godzinę bez utraty jakości kawy. Umiejscowienie hoppera na kawę zapewnia optymalny spad kawy do komory mielenia zapewnia powtarzalność mielenia.
  Wszystkie powyższe parametry możemy dostosować z poziomu ekranu dotykowego. Możliwe zapisanie trzech ustawień o zróżnicowanych gramaturach mielenia, temperaturach oraz prędkościach.


 

 

Video

Video

Pobieranie

Pobieranie

Woda, gwarancja

Gwarancja

Kolory

Kolory

Specyfikacja

Specyfikacja

Opis

Opis

Specyfikacja 

Pobierz:

Instrukcja

Broszura

Index: 
Model: 
Marka:

VA-Mythos-Two-AMV2 8421
VA-Mythos-Two
Victoria Arduino

Victoria Arduino MYTHOS TWO GRAVIMETRIC 

Zmienna prędkość mielenia  3 350 € z technologią Gravimetric                             

Dostępne opcje:

 0 €

160 €

Kolor obudowy Czarny mat/Biała perła

Kolor obudowy RAL

Simonelli Group ekspres do kawy

Przycisk

Logo Facebook
Logo Instagram
Logo Twitter
Logo Youtube
Logo Linkedin

Biuro:    tel.kom.: +48 730 850 156

Serwis: tel.kom.: +48 785 38 58 58

Autoryzowany Dystrybutor Simonelli Group

Logo Inplusgastro
logo Victoria Arduino
logo Nuova Simonelli
E-mail nadawcy.
Wiadomość od nadawcy.
Wyślij.
Wyślij.
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

link victoria arduino

link simonelli

link inplus