Logo Facebook
Logo Instagram
Logo Twitter
Logo Youtube
Logo Linkedin

Biuro:    tel.kom.: +48 730 850 156

Serwis: tel.kom.: +48 785 38 58 58

Autoryzowany Dystrybutor Simonelli Group

Logo Inplusgastro
logo Victoria Arduino
logo Nuova Simonelli
E-mail nadawcy.
Wiadomość od nadawcy.
Wyślij.
Wyślij.
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

link victoria arduino

link simonelli

link inplus

   Prezentacja produktu

   Instrukcja serwisowa_EN

   Schemat elektryczny_EN

   Schemat hydrauliczny_EN

   Katalog części_EN

   Instrukcja programowania_EN

   Instrukcja_PL

   Specyfikacja_EN

   Broszura_EN

GWARANCJA PRODUCENTA

 • Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją.

 • Serwis gwarancyjny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i autoryzowanych serwisantów Simonelli Group.

 • Gwarancja obejmuje części i robociznę wymaganą do naprawy urządzenia oraz wszelkich elementów mechanicznych lub elektrycznych, które uległy awarii w normalnych warunkach użytkowania.

 • Gwarancją nie są objęte części podlegające normalnemu zużywaniu podczas pracy urządzenia takie jak: uszczelki, żarówki, diody, filtry, żarna młynka itp. Części te podlegaja zuzyciu i podlegają okresowej wymianie.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania urządzenia.

 • Uszkodzenia powstałe w skutek dostarczenia zbyt twardej, złej jakości wody polegające na odkładaniu się kamienia wewnątrz ekspresu nie są objęte gwarancją.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez dostanie się wraz z wodą zanieczyszczeń stałych które mogą doprowadzić do uszkodzeń pompy, zapchania przepływomierzy czy uszkodzenia elektrozaworów.

 • Gwarancji nie podlegają wszelkie szkody spowodowane wypadkiem, niewłaściwym użytkowaniem, nie przeprowadzeniem koniecznej konserwacji lub czyszczenia, wadliwą instalacją, niewłaściwym obchodzeniem się, uszkodzeniem podczas transportu, brakiem zasilania, przepięcia w sieci elektrycznej lub jakimkolwiek zewnętrznym czynnikiem który mógł spowodować uszkodzenie.

 • Podczas wysyłania ekspresu do serwisu w okresie zimowym należy pamiętać o spuszczeniu wody z bojlera i wnętrza układu wodnego, wszelkie uszkodzenia spowodowane zamarznięciem wody pozostałej w ekspresie nie podlegają gwarancji.

 • Gwarancji nie podlegają uszkodzenia czy zablokowania elementów ruchomych urządzenia jak np. zablokowanie żaren młynka przez ciało obce podane do młynka wraz z kawą.

 • Samodzielne przeróbki czy modyfikacje wykonywane przez nieautoryzowane serwisy przy użyciu nieoryginalnych części skutkują utratą gwarancji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z serwisem.

Tel.kom.:  +48 785 38 58 58

 

Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos One Victoria Arduino.

Mythos Clima Pro 

Kontrolowana temperatura żaren

Mythos Clima Pro jest w standardzie wyposażony zarówno w układ grzewczy, jak i chłodzący. Ten system pozwala młynkowi nie tylko na równiejsze dozowanie, ale także sprawia, że barista nie jest zmuszony do nieustannej kontroli i dostosowywania procesu mielenia. Prowadzi to do oszczędności czasu zarówno rano, jak i podczas procesu mielenia w trakcie dnia.

Tytanowe żarna 75 mm

Młynek ten jest standardowo wyposażony w wykonane z tytanu żarna, które posiadają nawet dwukrotną żywotność w porównaniu do klasycznych żaren. Są one w stanie zmielić aż do 1500 kilogramów kawy.

Oświetlenie LED obszaru roboczego

Oświetlenie LED wokół młynka rozjaśniają obszar roboczy, dając bariście pełną widoczność nawet w ciemniejszych pomieszczeniach.

Mikrometryczna kontrola mielenia

Z mikrometryczną kontrolą mielenia barista jest w stanie dokonać nawet najdrobniejszych dostrojeń w dowolnym momencie procesu mielenia.

Technologia Clump Crusher

Technologia ta gwarantuje, że każda doza jest wolna od grud i gwarantuje równomierne tampowanie i idealne espresso.

Multifunkcyjny wyświetlacz LCD

Za pomocą wyświetlacza LCD barista może dostosowywać dozę, przełączać młynek w rozmaite tryby mielenia oraz zablokować go,  w celu przypadkowej zmiany ustawień.

Uchwyt portafiltra

Młynek ten posiada możliwość umocowania kolby w trakcie dozowania, co oznacza, że barista może obsługiwać inne urządzenia podczas procesu mielenia.

 

Mythos One 

Młynek do kawy Victoria Arduino Mythos One to profesjonalne urządzenie o wysokiej wydajności. Dzięki żarnom o średnicy 75 mm wykonanych z tytanu możemy mielić nawet 8kg dziennie. Jednakże żarna młynka do kawy Victoria Arduino Mytos One to nie wszystko, jeżeli chodzi o wysoką jakość przemiału. Młynek do kawy Victoria Arduino Mythos One jest jednym najbardziej precyzyjnych i powtarzalnych młynków utrzymującym niesamowicie wysoką jakość mielenia o każdej porze. Wszystko to dzięki technologii Clima Pro, wydajnemu rozbijaczowi  grudek w zsypie oraz precyzyjnej, mikrometrycznej regulacji grubości mielenia.

System Clima Pro polega na utrzymaniu idealnej dla kawy temperatury wewnątrz komory mielenia (35 stopni) poprzez wmontowanie systemu dwóch wentylatorów, które wprowadzają zimne powietrze do komory i odprowadzają to o wysokiej temperaturze. Dzięki temu jeden warunek, który wpływa na jakość naszego espresso jest zawsze stały.  Dzięki specjalnemu ułożeniu komory mielenia nie zachodzi zjawisko retencji, czyli zatrzymywania zmielonej kawy w komorze, dzięki temu nie będziemy odnotowywać strat kawy podczas samego jej mielenia. Dzięki swojej innowacyjności młynek do kawy Mythos One Nuova Simonelli jest najlepiej sprzedającym się młynkiem profesjonalnym w Europie.

Takie ułożenie ułatwia również czyszczenie dzięki czemu mamy pewność, że nasz sprzęt jest zawsze czysty i gotowy do pracy. Dodatkową funkcją jest system Stop&Go, który pozwala na zatrzymanie cyklu mielenia po odjęciu portafiltra oraz wrócenie do momentu, w którym się zatrzymaliśmy.  Młynek do kawy Victoria Arduino Mythos jest również dostępny w wersji PLUS z tamperem dynamometrycznym, który zapewnia powtarzalne i równe tampowanie za każdym razem. Dzięki wydajności, jakości oraz ergonomii pracy Młynek do kawy Victoria Arduino Mythos One jest najchętniej kupowanym młynkiem do kawiarni.

 

Video

Video

Pobieranie

Pobieranie

Woda, gwarancja

Gwarancja

Kolory

Kolory

Specyfikacja

Specyfikacja

Opis

Opis

Specyfikacja 

Pobierz:

Instrukcja

Broszura

VA-Mythos-One-AMI 7442
VA-Mythos-One
Victoria Arduino

Index: 
Model: 
Marka:

Victoria Arduino MYTHOS ONE

Stała prędkość mielenia :  2 230 €

Dostępne opcje:

 0 €

160 €

Kolor obudowy Czarny Mat/Biała Perła

Kolor obudowy RAL

Simonelli Group ekspres do kawy

Przycisk