Logo Facebook
Logo Instagram
Logo Twitter
Logo Youtube
Logo Linkedin

Biuro:    tel.kom.: +48 730 850 156

Serwis: tel.kom.: +48 785 38 58 58

Autoryzowany Dystrybutor Simonelli Group

Logo Inplusgastro
logo Victoria Arduino
logo Nuova Simonelli
E-mail nadawcy.
Wiadomość od nadawcy.
Wyślij.
Wyślij.
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

link victoria arduino

link simonelli

link inplus

   Prezentacja produktu

   Instrukcja serwisowa_EN

   Schemat elektryczny_EN

   Schemat hydrauliczny_EN

   Katalog części_EN

   Instrukcja programowania_EN

   Instrukcja_EN

   Specyfikacja_EN

   Broszura_EN

GWARANCJA PRODUCENTA

 • Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją.

 • Serwis gwarancyjny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i autoryzowanych serwisantów Simonelli Group.

 • Gwarancja obejmuje części i robociznę wymaganą do naprawy urządzenia oraz wszelkich elementów mechanicznych lub elektrycznych, które uległy awarii w normalnych warunkach użytkowania.

 • Gwarancją nie są objęte części podlegające normalnemu zużywaniu podczas pracy urządzenia takie jak: uszczelki, żarówki, diody, filtry, żarna młynka itp. Części te podlegaja zuzyciu i podlegają okresowej wymianie.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania urządzenia.

 • Uszkodzenia powstałe w skutek dostarczenia zbyt twardej, złej jakości wody polegające na odkładaniu się kamienia wewnątrz ekspresu nie są objęte gwarancją.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez dostanie się wraz z wodą zanieczyszczeń stałych które mogą doprowadzić do uszkodzeń pompy, zapchania przepływomierzy czy uszkodzenia elektrozaworów.

 • Gwarancji nie podlegają wszelkie szkody spowodowane wypadkiem, niewłaściwym użytkowaniem, nie przeprowadzeniem koniecznej konserwacji lub czyszczenia, wadliwą instalacją, niewłaściwym obchodzeniem się, uszkodzeniem podczas transportu, brakiem zasilania, przepięcia w sieci elektrycznej lub jakimkolwiek zewnętrznym czynnikiem który mógł spowodować uszkodzenie.

 • Podczas wysyłania ekspresu do serwisu w okresie zimowym należy pamiętać o spuszczeniu wody z bojlera i wnętrza układu wodnego, wszelkie uszkodzenia spowodowane zamarznięciem wody pozostałej w ekspresie nie podlegają gwarancji.

 • Gwarancji nie podlegają uszkodzenia czy zablokowania elementów ruchomych urządzenia jak np. zablokowanie żaren młynka przez ciało obce podane do młynka wraz z kawą.

 • Samodzielne przeróbki czy modyfikacje wykonywane przez nieautoryzowane serwisy przy użyciu nieoryginalnych części skutkują utratą gwarancji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z serwisem.

Tel.kom.:  +48 785 38 58 58

 

Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.
Profesjonalny młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli.

Mythos Basic

Tytanowe żarna 75 mm

Młynek ten jest standardowo wyposażony w wykonane z tytanu żarna, które posiadają nawet dwukrotną żywotność w porównaniu do klasycznych żaren. Są one w stanie zmielić aż do 680 kilogramów kawy.

Oświetlenie LED obszaru roboczego

Oświetlenie LED wokół młynka rozjaśniają obszar roboczy, dając bariście pełną widoczność nawet w ciemniejszych pomieszczeniach.

Mikrometryczna kontrola mielenia

Z mikrometryczną kontrolą mielenia barista jest w stanie dokonać nawet najdrobniejszych dostrojeń w dowolnym momencie procesu mielenia.

Technologia Clump Crusher

Technologia ta gwarantuje, że każda doza jest wolna od grud i gwarantuje równomierne tampowanie i idealne espresso.

Multifunkcyjny wyświetlacz LCD

Za pomocą wyświetlacza LCD barista może dostosowywać dozę, przełączać młynek w rozmaite tryby mielenia oraz zablokować go,  w celu przypadkowej zmiany ustawień.

Uchwyt portafiltra

Młynek ten posiada możliwość umocowania kolby w trakcie dozowania, co oznacza, że barista może obsługiwać inne urządzenia podczas procesu mielenia.

 

Mythos Basic

Młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli - mimo, że to nasz model podstawowy, określanie tego urządzenia mianem “podstawowego” byłoby poważnym nietaktem. Posiadając możliwość mielenia niemal bez ograniczeń, ten młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli  należy do najlepszych w swojej klasie. Nie wspominając nawet o jego trzech programowalnych opcjach dozowania, dozowaniu w trybie włącz-wyłącz, czy trybie barista, w które opcje wszystkie nasze modele są wyposażone w standardzie.

Dzięki wytrzymałym żarnom ściernym ze stopu tytanu / stali i mocnemu silnikowi o mocy 800 W młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli  jest precyzyjny, szybki i niezawodny. Dzięki mikrometrycznej regulacji mielenia jest idealny dla tych, którzy chcą podać najlepsze możliwe espresso.

Młynek do kawy Mythos Basic Nuova Simonelli  jest doskonały do profesjonalnego użytku w obiektach gastronomicznych wszystkich typów, przede wszystkim w lokalach o bardzo dużym przepływie klientów. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Idealny dla profesjonalnych baristów.

 

Video

Video

Pobieranie

Pobieranie

Woda, gwarancja

Gwarancja

Kolory

Kolory

Specyfikacja

Specyfikacja

Opis

Opis

Specyfikacja 

Pobierz:

Instrukcja

Broszura

Index: 
Model: 
Marka:

NS-Mythos-Basic-AMI 7022
NS-Mythos-Basic
Nuova Simonelli

Kolor obudowy Czarny Mat/Szary Metalik

Kolor obudowy RAL

0 €

160 €

Dostępne opcje:

Nuova Simonelli MYTHOS BASIC

Stała prędkość mielenia :  1 480 €

Simonelli Group ekspres do kawy

Przycisk