Logo Facebook
Logo Instagram
Logo Twitter
Logo Youtube
Logo Linkedin

Biuro:    tel.kom.: +48 730 850 156

Serwis: tel.kom.: +48 785 38 58 58

Autoryzowany Dystrybutor Simonelli Group

Logo Inplusgastro
logo Victoria Arduino
logo Nuova Simonelli
E-mail nadawcy.
Wiadomość od nadawcy.
Wyślij.
Wyślij.
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

link victoria arduino

link simonelli

link inplus

link inplus

link inplus

link inplus

   Prezentacja produktu

   Instrukcja serwisowa_EN

   Schemat elektryczny_EN

   Schemat hydrauliczny_EN

   Katalog części_EN

   Instrukcja programowania_PL

   Instrukcja_PL

   Specyfikacja_EN 3gr

   Specyfikacja_EN 2gr

   Broszura_EN

GWARANCJA PRODUCENTA

 • Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją.

 • Serwis gwarancyjny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i autoryzowanych serwisantów Simonelli Group.

 • Gwarancja obejmuje części i robociznę wymaganą do naprawy urządzenia oraz wszelkich elementów mechanicznych lub elektrycznych, które uległy awarii w normalnych warunkach użytkowania.

 • Gwarancją nie są objęte części podlegające normalnemu zużywaniu podczas pracy urządzenia takie jak: uszczelki, żarówki, diody, filtry, żarna młynka itp. Części te podlegaja zuzyciu i podlegają okresowej wymianie.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania urządzenia.

 • Uszkodzenia powstałe w skutek dostarczenia zbyt twardej, złej jakości wody polegające na odkładaniu się kamienia wewnątrz ekspresu nie są objęte gwarancją.

 • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez dostanie się wraz z wodą zanieczyszczeń stałych które mogą doprowadzić do uszkodzeń pompy, zapchania przepływomierzy czy uszkodzenia elektrozaworów.

 • Gwarancji nie podlegają wszelkie szkody spowodowane wypadkiem, niewłaściwym użytkowaniem, nie przeprowadzeniem koniecznej konserwacji lub czyszczenia, wadliwą instalacją, niewłaściwym obchodzeniem się, uszkodzeniem podczas transportu, brakiem zasilania, przepięcia w sieci elektrycznej lub jakimkolwiek zewnętrznym czynnikiem który mógł spowodować uszkodzenie.

 • Podczas wysyłania ekspresu do serwisu w okresie zimowym należy pamiętać o spuszczeniu wody z bojlera i wnętrza układu wodnego, wszelkie uszkodzenia spowodowane zamarznięciem wody pozostałej w ekspresie nie podlegają gwarancji.

 • Gwarancji nie podlegają uszkodzenia czy zablokowania elementów ruchomych urządzenia jak np. zablokowanie żaren młynka przez ciało obce podane do młynka wraz z kawą.

 • Samodzielne przeróbki czy modyfikacje wykonywane przez nieautoryzowane serwisy przy użyciu nieoryginalnych części skutkują utratą gwarancji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z serwisem.

Tel.kom.:  +48 785 38 58 58

 

W każdym miejscu na świecie woda składa się z większej liczby składników niż wodór i tlen. Przysłowiowe H2O to tylko baza dla długiej listy minerałów, które są w niej rozpuszczone. Każdy z nich ma różne właściwości dla smaku kawy oraz stanu technicznego urządzeń, przez które przepływa. Aby dobrze zrozumieć kawę, trzeba najpierw zrozumieć wodę.

Wpływ wody na codzienną pracę:

Sprzęt – woda powinna być neutralna dla urządzeń ale może też powodować korozję lub osadzanie się kamienia kotłowego.
Ekstrakcja – woda może zwiększać lub zmniejszać zdolność kawy do ekstrakcji. Wpływa np. na kwasowość, słodycz oraz body wywaru kawowego. 
W celu dopasowania metody filtracji do wody oraz lokalu warto wykonać test twardości wody oraz sprawdzić jej skład.

W tym celu można użyć kilku metod testowania, np.

Pomiar konduktometrem – sprawdzający przewodność wody. Może określać twardość lecz nie wskazuje on składu wody w rozbiciu na poszczególne kluczowe dla baristy składniki.
Test kropelkowy – sprawdzający twardość ogólną oraz wskazujący poziom niektórych kluczowych dla żywotności urządzenia elementów zawartych w wodzie.


Jakie parametry powinna mieć woda aby wyekstrahowana kawa została przyrządzona zgodnie ze sztuką (np. wytycznymi SCA)? 


Parametry wody, wokół których wartości powinny oscylować:

 • Twardość ogólna GH: 50-110 ppm

 • Twardość węglanowa KH: 40-70 ppm

 • Skala kwasowości i zasadowości pH: 6,5-7,5

 • Całkowita ilośc rozpuszczonych cząsteczek stałych Total dissolved solids – TDS: 100-170 ppm

W celu utrzymania urządzenia w dobrym stanie technicznym i zapobieganiu gromadzenia się w nim kamienia kotłowego twardość wody nie powinna przekraczać:

 • Twardość ogólna GH: 50-110 ppm

 • Co oznacza twardość w stopniach niemieckich: 5 stopni  

W celu uzyskania takiej jakości wody jak powyżej, polecamy Państwu używanie systemów filtracyjnych firmy Mijar, Brita, BWT.

Pośród najbardziej popularnych na rynku możemy wyróżnić:

 • Filtr żywicowy Blue Line – Filtr, którego działanie polega na zatrzymywaniu w składzie żywicy niepotrzebnych elementów w wodzie, zmniejszając twardość i regulując pH.

 • System filtracji Coffee Genius – Rozwiązanie dla najbardziej wymagających. System ten w jednym urządzeniu przeprowadza odwróconą osmozę (zeruje wodę) oraz miesza wodę osmotyczną z buforem oraz minerałami potrzebnymi do idealnej ekstrakcji.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Naszym Biurem Obsługi Klienta lub zasięgnąć informacji na stronie producentów.  

 

Systemy Uzdatniania Wody BWT
Systemy Uzdatniania Wody Brita
Systemy Uzdatniania Wody Mijar
Ekspres do kawy Aurelia Wave T3 czarna Nuova Simonelli
Ekspres do kawy Aurelia Wave T3 biała Nuova Simonelli
Ekspres do kawy Aurelia Wave T3 czerwona Nuova Simonelli
Ekspres do kawy Aurelia Wave T3 czerwona

1

  Opcje standardowe

 

Dostępność

 

  T3 System

 

  Dozowanie wolumetryczne 

 

 

  Dozowanie manualne

 

  Wyświetlacz LCD

 

  Wysoka grupa

 

  Automatyczne przepłukiwanie grupy

 

  Zimna dysza pary

 

  Powierzchniowe światla LED

 

  Dzwignia pary push-pul

 

  System Soft  Infusion

 

  Automatyczny cykl czyszczenia

 

  Opcje "oszczędzania energii"

 

  Lusterko wsteczne

 

  Manometr

 

  Wskaźnik poziomu wody

 

  Manometr ciśnienia w bojlerze

 

  System Gravitech

 

  Podświetlenie klawiszy

 

 

1

  Specyfikacja

2 grupy

3 grupy

 

  Szerokość [cm]

80,2

103,2

  Wysokość  [cm]

53,7

53,7

 

  Głębokość [cm]

60,5

60,5

 Pojemność bojlera [litr]

14

17

  Zasilanie [Volt]

400

400

  Moc [Wat]

7000

8750

  Natężenie [Amp]

31

40

  Wtyczka

32 A 3P+Z+N

 

32 A 3P+Z+N

 

  Bezpośrednie podłączenie do wody

 

 

  Odpływ wody

 

 

 

  Przygotowany do "AutoSteam"

 

 

 

symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol
symbol

Zaawansowana Śmiała Rewolucyjna

 

Odpowiednia dla: kawiarnie PREMIUM, lokale o wysokim obrocie, wymagający profesjonaliści, bariści startujący w zawodach, kawiarnie Specialty.

Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 to idealny ekspres ciśnieniowy dla wszystkich poszukujących niezrównanej wydajności i niezawodności. Technologia T3 daje bariście niesłychaną kontrolę nad temperaturą wody w całym urządzeniu.

Wave T3: Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3 bazuje na starszej Aurelii II T3, rozwija ją jednak o liczne usprawnienia. Nasza najnowsza technologia Pulse Jet zapewnia jeszcze większą kontrolę użytkownikowi, umożliwiając zatrzymywanie i wznawianie przepływu wody w programowalnych interwałach, co pozwala aromatowi rozkwitnąć na niezliczone sposoby. Technologia T3 daje bariście całkowitą kontrolę nad temperaturą głównego zbiornika wody, zbiornika grup zaparzania i każdej poszczególnej grupy. Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości nieustannie komunikuje się z tymi podzespołami, umożliwiając szybkie i sprawne korekty w każdej chwili. Wyświetlacz niezależnych stoperów głowic kolbowych pokazuje czas każdej indywidualnej porcji równocześnie, co sprawia, że niepotrzebne są żadne dodatkowe, zewnętrzne stopery. Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave T3  w standardzie posiada także wiele funkcji modelu Digit, takich jak automatyczne opróżnianie, zautomatyzowane czyszczenie, program kontroli ciśnienia bojlera, ustawienia oszczędzania energii i wiele innych.

Informacje dodatkowe

Wave (Fala): tożsamość nowej Aurelii. Jej nazwa nie jest jedynie zobrazowaniem jej wyjątkowego wyglądu, ale także nieustannego rozwoju technologii ekspresów ciśnieniowych.

Przede wszystkim: Aurelia Wave Smart Water Technology (opcjonalnie). Po raz pierwszy w historii, ekspres jest w stanie wykrywać podstawowe parametry wody (pH i TDS) i ostrzegać użytkownika, jeśli jej jakość ulegnie zmianie. Biorąc pod uwagę rozmaite usterki sprzętowe związane właśnie z jakością wody oraz fakt, że woda stanowi zdecydowaną większość składu każdego espresso, jest to swoista ochrona dla użytkownika, długoterminowo obniżając koszta eksploatacji.

Nie zatrzymaliśmy się także jedynie na opieraniu się na sukcesie naszego SIS (Soft Infusion System): opracowaliśmy nową technologię Pulse Jet, która pozwala użytkownikowi na tworzenie profilów ekstrakcji, łatwo modyfikowalnych za pomocą naszego Remote Control Interface (Interfejsie Zdalnego Sterowania). Interfejs ten potrafi kontrolować ekstrakcję, przygotowanie, wydawanie i czyszczenie. Udostępnia użytkownikowi także statystyki użytkowania w zakresie godzinowym, dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Wszystko to obok skoncentrowania na detalach, poborze energii, wpływu na środowisko i ergonomii czyni Ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia Wave doskonałym spadkobiercą Aurelii II, raz jeszcze podnosząc poprzeczkę, jeśli chodzi o możliwości ekspresu ciśnieniowego.

Video

Video

Pobieranie

Pobieranie

Woda, gwarancja

Woda, gwarancja

Kolory

Kolory

Specyfikacja

Specyfikacja

Opis

Opis

Specyfikacja 3 grupy

Specyfikacja 2 grupy

Prezentacja

Broszura

Pobierz:

NS-Aurelia-Wave-T3-MAURE18VT302
NS-Aurelia-Wave-T3
Nuova Simonelli

Index: 
Model: 
Marka:

980 €

200/300 €

980 €

500 €

290 €

260/340 €

155 €

150 €

590 €

115 €

Technologia "Smart water"

Automatyczne przepłukiwanie grupy

System zarządzania "Remote control"

Espresso Management System

Programowanie temperatury wylewki gorącej wody

Podgrzewacz filiżanek z technologią "Full Gel "

Szuflada pod młynek ze stali nierdzewnej

Skórzany uchwyt portafiltra z powłoką Nano Tech 

Dysza "Easy Cream System" - z kontrolą temp.mleka

Zimna dysza pary z powłoką Nano Tech

Dostępne opcje

Nuova Simonelli AURELIA WAVE T3

2 grupy:  10 350 €     3 grupy:  11 800 

Simonelli Group ekspres do kawy

Przycisk